فرم همکاری

captcha
بارگذاری مجدد

  • صفت شخصی است که اقدام به انجام یک عمل حقوقی برای شخص دیگر یا به نام شخص دیگر می کند.این مفهوم عام شامل نمایندگی  قانونی و قراردادی است.
    نمایندگی تجاری که ما می خواهیم از آن  صحبت کنیم قطعاً نمایندگی قراردادی است که به سبب همین قراردادی بودنش می تواند اشکال متنوعی داشته باشد اما این قدر متیقن در تمام آنها مفروض است که نماینده تعهد می کند  عملی را که در قرارداد نمایندگی  به آن اشاره شده برای شخص دیگری انجام دهدیعنی اختیار او از قرارداد  ناشی می شود و به همان ترتیبی است که در قرارداد پیش بینی شده.آن عمل را به دستور اصیل انجام میدهدو در ازاء آن مستحق حق العملی می شود که به شیوه ی مقرر در قرارداد به او پرداخت  خواهد شد.
  • در مورد اعتبار سنجی شرکت های خارجی روش ها و بررسی ها مختلف و زیاد بوده و هرکدام ریسک و میزان خطای خاص خود را دارد ، و مهمتر اینکه این روشها بستگی زیادی به این دارد که شما از چه کشوری قصد خرید دارید ؟( مثلا روش اعتبار سنجی یک شرکت در چین با شرکت دیگر در فرانسه متفاوت هست ) و دومین پارامتر مربوط میوشد به مبلغ خرید شما و میزان پیش پرداختی که فروشنده درخواست کرده نسبت به توانایی قبول ریسک از طرف شما ( مثلا اگر کل خرید شما 20 هزار دلار باشد و فروشنده 30 درصد یعنی 6000 دلار پیش پرداخت بخواهد ( البته در حالت خرید نقدی نه ال سی) و کل سرمایه شما هم همین 20 هزار دلار هست خوب مسلما باید روز اعتبار سنجی با کمترین ریسک را انتخاب کنید)
  • انجام کلیه خدمات بازرگانی از انجام مذاکرات تا تحویل کالا درب محل یا انبار شما.خريد خارجى کالا محدود به صدور برگه سفارش کالا و درخواست خريد نمى‌باشد. مذاکرات در مورد قيمت کالا، هزينه حمل و نقل، تنظيم قرارداد خريد، تاريخ تحويل کالا، تعيين سفارش کالا، توزيع کالا، ترخيص کالا، نگهدارى اطلاعات مربوط به منابع تهيه کالا و انتخاب فروشنده در ارتباط با عمليات خريد کالا است. اداره امورامری است که می بایست در زمان خرید مورد توجه کامل قرار گیرد . 
  • مترجم همراه در سفر ها و مسافرت های خارجی بازرگانی و تجاری - نمایشگاهی و غیره .

    آماده همکاری با تجار محترم جهت همراهی در سفرهای خارجی و در نمایشگاه های بین المللی و بازدید از کارخانه به عنوان مترجم همراه و کارشناس امور بازرگانی بین المللی - انگلیسی جهت هر گونه تجارت و خرید و فروش با تجربه و تسلط کامل